בשונה מפרויקטים שמתרכזים בחידוש בניין בודד, פרויקטים של פינוי-בינוי נועדו לחדש אזורים עירוניים שלמים, תוך שיפור רמת הדיור ואיכות החיים של התושבים וניצול אופטימלי של השטחים הציבוריים. זאת, בשונה ממיזמי תמ"א 38 שמתרכזים בחידוש או בנייה מחדש של בניין בודד. כמו כן, פרויקט של פינוי-בינוי מקודם אל מול הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה, ומצריך אישור של תוכנית בניין עיר (תב"ע) חדשה. בשונה מתמ"א 38/2, התמורה לדיירים בפינוי-בינוי אינה מוגבלת, ומוכתבת בעיקרה מהכדאיות הכלכלית ליזם או לקבלן.

בשל מורכבותו התכנונית הרבה ועלויותיו הגבוהות יחסית של פינוי-בינוי בהשוואה להליכי התחדשות עירונית אחרים, יש חשיבות עצומה לניסיונה של החברה היזמית כמו גם לחוסנה הפיננסי.

לי מרשל השקעות נדל"ן

מי אנחנו

קבוצת לי מרשל היא חברת יזמות ובנייה המשביחה קרקעות למגורים, תעשייה, מלונאות ומסחר. לקבוצה חברת ביצוע בעלת סיווג קבלני ג'5 – הסיווג הגבוה ביותר – עובדה המקנה לה יכולות ביצוע גבוהות ומייתרת את התלות בגורמים שלישיים. ניסיונה הרב ועומק הבנתה את עולם הנדל"ן על כל היבטיו מעניקים ללי מרשל יתרונות משמעותיים בכל שלבי הפעילות – ייזום, רכישה, השבחה, תכנון ומימון, ולבסוף גם בשלבי הביצוע והשיווק. היקפי הפעילות של החברה מצויים בצמיחה מתמדת.

0
שנות ניסיון
0
פרויקטים פעילים
0
משקיעים מרוצים
0
מ"ר פעילים

קורס דיגיטלי בנושא יזמות והשקעות בחינם

כל סודות היזמים בקורס ממוקד ופרקטי

מלאו את פרטיכם למטה ותוך מס' דקות ישלח אליכם פרטי הגישה לקורס >

לצ'אט לחץ כאן
צריך עזרה?
היי 👋
צריך עזרה?
צוות לי מרשל כאן לשירותך
דילוג לתוכן