כיום, כשפרויקט שער העיר כבר בנוי ומאוכלס בעשרות חברות ובעלי מקצועות חופשיים, קל לשכוח שעד לא מזמן היתה במקום קרקע חקלאית שוממה. קבוצת לי מרשל, שזיהתה את הפוטנציאל הגדול כבר לפני כעשור, רכשה באזור חטיבת קרקע ופעלה לשינוי הייעוד שלה למסחר ומשרדים. זינוק משמעותי בביקוש למתחם נרשם בעקבות הקמת מרכז עזריאלי של קבוצת עזריאלי, ממש כמה שנים לאחר מכן. הפרויקט הניב לקבוצה ולמשקיעים רווח של מאות אחוזים.

אזור התעשייה והעסקים בחלקה הדרום-מזרחי של חולון הוא אחד הגדולים מסוגו בישראל, ושוכן בסמוך לעורקי תחבורה ראשיים – כביש 4, כביש 1, כביש 20 (נתיבי אילון), כביש 44 וכביש 431. אזור התעשייה ממשיך למשוך אליו כל העת בעלי עסקים וחברות מאזורי המסחר והתעסוקה הוותיקים של תל אביב, בני ברק ומתחם הבורסה. כיום הוא משמש מרכז עסקי תוסס ומגוון המשלב מסחר, תעשייה, בילוי ופנאי.


סטטוס: אוכלס
מיקום: שער העיר, חולון
מה בוצע: ייזום, תכנון
תאריך: 28.10.20


מי אנחנו

קבוצת לי מרשל היא חברת יזמות ובנייה המשביחה קרקעות למגורים, תעשייה, מלונאות ומסחר. לקבוצה חברת ביצוע בעלת סיווג קבלני ג'5 – הסיווג הגבוה ביותר – עובדה המקנה לה יכולות ביצוע גבוהות ומייתרת את התלות בגורמים שלישיים. ניסיונה הרב ועומק הבנתה את עולם הנדל"ן על כל היבטיו מעניקים ללי מרשל יתרונות משמעותיים בכל שלבי הפעילות – ייזום, רכישה, השבחה, תכנון ומימון, ולבסוף גם בשלבי הביצוע והשיווק. היקפי הפעילות של החברה מצויים בצמיחה מתמדת.

0
שנות ניסיון
0
פרויקטים פעילים
0
משקיעים מרוצים
0
מ"ר פעילים

קורס דיגיטלי בנושא יזמות והשקעות בחינם

כל סודות היזמים בקורס ממוקד ופרקטי

מלאו את פרטיכם למטה ותוך מס' דקות ישלח אליכם פרטי הגישה לקורס >

לצ'אט לחץ כאן
צריך עזרה?
היי 👋
צריך עזרה?
צוות לי מרשל כאן לשירותך
דילוג לתוכן