אחרי שתוכנית ההפשרה בפרויקט רחובות החדשה (חלק א') הניבה לקבוצת לי מרשל ולשותפיה רווח של כ-750%(!) על שווי הקרקע, כעת משווק שלב ב' בפרויקט, המאפשר לך לרכוש קרקע פרטית צמודת דופן לחלק א' עם רישום על שמך בטאבו.

הפרויקט שוכן על קרקע עתירת ביקושים במזרח העיר רחובות, בסמוך לשכונת "אחוזת הנשיא" היוקרתית ולעורקי תחבורה ראשיים, בהם כביש 431 המחבר את העיר לנתיבי אילון ומקצר את זמן הנסיעה לתל אביב ל-30 דקות בלבד.

קידום התכנון במתחם נעשה במשותף על ידי קבוצת לי מרשל וחברת הבנייה הוותיקה משהב. במסגרת שיתוף הפעולה בין החברות מקודמת תוכנית להגדלת הסכמי השיתוף הקיימים במתחם לכ-400 דונמים, השבחת הקרקע באמצעות שינוי ייעוד למגורים ותכנון בתי מגורים ברמה גבוהה, בהתאם לצורכי האוכלוסייה החזקה של רחובות.

צעדים תכנוניים אלה, הצופים פני עתיד ופועלים להגדלת כדאיות ההשקעה במקום, יאפשרו לך ליהנות מרווחים גדולים הנובעים מהשבחת הקרקע ומהמרכיב היזמי. קבוצת לי מרשל שומרת לעצמה חלקים גדולים של עתודות קרקע במתחם, ואחראית על קידום וניהול הפרויקט מתחילתו ועד סופו, לרבות בשלבי התכנון, הרישוי והביצוע.


סטטוס: בשיווק
מיקום: רחובות החדשה
מה בוצע: שיווק שלב א'
תאריך: 28.09.20


מי אנחנו

קבוצת לי מרשל היא חברת יזמות ובנייה המשביחה קרקעות למגורים, תעשייה, מלונאות ומסחר. לקבוצה חברת ביצוע בעלת סיווג קבלני ג'5 – הסיווג הגבוה ביותר – עובדה המקנה לה יכולות ביצוע גבוהות ומייתרת את התלות בגורמים שלישיים. ניסיונה הרב ועומק הבנתה את עולם הנדל"ן על כל היבטיו מעניקים ללי מרשל יתרונות משמעותיים בכל שלבי הפעילות – ייזום, רכישה, השבחה, תכנון ומימון, ולבסוף גם בשלבי הביצוע והשיווק. היקפי הפעילות של החברה מצויים בצמיחה מתמדת.

0
שנות ניסיון
0
פרויקטים פעילים
0
משקיעים מרוצים
0
מ"ר פעילים

קורס דיגיטלי בנושא יזמות והשקעות בחינם

כל סודות היזמים בקורס ממוקד ופרקטי

מלאו את פרטיכם למטה ותוך מס' דקות ישלח אליכם פרטי הגישה לקורס >

לצ'אט לחץ כאן
צריך עזרה?
היי 👋
צריך עזרה?
צוות לי מרשל כאן לשירותך
דילוג לתוכן