מבואות הגלבוע

סטטוס:פרויקטים בבנייה

מתחם עסקים חדש וייחודי הנמצא בכניסה לאזור העסקים, הסחר וההייטק הצומח של פרויקט גלבוע. הבניין כולל קומת מסחר איכותית (חנויות ומסעדות), 3 קומות משרדים מפוארים עם חללים המתאימים לעסקים קטנים אך גם לחברות גדולות המבקשות קומה שלמה הכוללים מפרט עשיר ומודרני.

המתחם נמצא על כביש התענכים המשמש היום ציר מרכזי למעבר תחבורה מהמרכז לצפון עם תעבורה של כ- 20 אלף כלי רכב ביום. המתחם של לי מרשל כולל גם תחנת דלק חדשה עם חנות נוחות ובית קפה.

המתחם יהווה מוקד משיכה לחברות היי-טק, ביו-טק, תעשייה קלה וסטרטאפים, הצפויות להגיע לפארק החדש. החברות והעובדים ייהנו ממסחר איכותי ומסעדות שימוקמו בקומת הקרקע של הבניין ומחניון תת קרקעי. הקמת מתחם עסקים זה תאפשר לפארק לפתוח את שעריו לחברות הייטק ישראליות ובעלי מקצועות חופשיים שייהנו מההטבות של אזור פיתוח א׳.

אזור עדיפות לאומית (אזור פיתוח א’) הוא אזור עליו המדינה הכריזה כאזור מועדף, וכפועל יוצא מכך מוענקים ליישובים הנמצאים בגבולותיו תמיכה, סיוע ותמריצים שונים וזאת על מנת למשוך אליו תושבים, יזמים, חברות היי טק ועוד. ביישובים אלה יכולות חברות העומדות בתנאי הסף לקבל הטבות מוגברות במטרה לעודד הון ויוזמה כלכלית תוך מתן עדיפות לחדשנות ואזורי פיתוח.

יתרון לעסקים בגלבוע – הטבות מדינה במתחם:

  • מסלולי תמיכה בעסקים
  • מענקים גבוהים להקמת העסק
  • מס חברות מופחת עד 9%
  • סיוע במימון תקציבי מו״פ