מיזם ייחודי הכולל הקמת חניון תת קרקעי, שטחי מסחר, משרדים ומלון בוטיק לאירוח אנשי עסקים המגיעים לפארק התעשייה.

מתחילת המיזם ועוד בשלב הקרקע הליך התכנון הגדיל משמעותית את זכויות הבנייה במקום. הפרויקט נמצא כיום בתהליך מתקדם של תכנון ורישוי ולפני קבלת היתר בנייה לחפירה ודיפון. קבוצת לי מרשל משקיעה את מרבית הההון העצמי הנדרש למיזם, ובכך יוצרת זהות אינטרסים בינה לבין המשקיעים בפרויקט. כמו כן  הקבוצה אחראית על תכלול הפרויקט וניהולו, לרבות על שלב הבנייה שמוצא אל הפועל בידי חברת הביצוע שלה.

המיזם, הזוכה לביקוש גבוה והתעניינות רבה, ממוקם בלב פארק התעשייה וההיי-טק הצומח של יקנעם, המאכלס כבר כיום כ-120 חברות מובילות בתחומי ההיי-טק, ביו-טכנולוגיה, רפואה, תקשורת, מזון, אלקטרוניקה ועוד. בנוסף מוצעים במתחם שטחי השכרה לעסקים קטנים ובינוניים.

מיקומו האסטרטגי של פארק התעשייה – בין מרכז הארץ לאזור חיפה והעמקים, ובסמוך לצירי תנועה ראשיים ובהם כביש 6 – מעניק לו נגישות יוצאת דופן ומקצר את זמן ההגעה אליו וממנו לכל מקום בארץ.


סטטוס: בתכנון
מיקום:
מה בוצע: ייזום. תכנון. ביצוע.
תאריך: 28.10.17


מי אנחנו

קבוצת לי מרשל היא חברת יזמות ובנייה המשביחה קרקעות למגורים, תעשייה, מלונאות ומסחר. לקבוצה חברת ביצוע בעלת סיווג קבלני ג'5 – הסיווג הגבוה ביותר – עובדה המקנה לה יכולות ביצוע גבוהות ומייתרת את התלות בגורמים שלישיים. ניסיונה הרב ועומק הבנתה את עולם הנדל"ן על כל היבטיו מעניקים ללי מרשל יתרונות משמעותיים בכל שלבי הפעילות – ייזום, רכישה, השבחה, תכנון ומימון, ולבסוף גם בשלבי הביצוע והשיווק. היקפי הפעילות של החברה מצויים בצמיחה מתמדת.

0
שנות ניסיון
0
פרויקטים פעילים
0
משקיעים מרוצים
0
מ"ר פעילים

קורס דיגיטלי בנושא יזמות והשקעות בחינם

כל סודות היזמים בקורס ממוקד ופרקטי

מלאו את פרטיכם למטה ותוך מס' דקות ישלח אליכם פרטי הגישה לקורס >

לצ'אט לחץ כאן
צריך עזרה?
היי 👋
צריך עזרה?
צוות לי מרשל כאן לשירותך
דילוג לתוכן