השקעה בקרקע פרטית מופשרת עם רישום על שמך בטאבו, המאפשרת לך ליהנות מרווחים גדולים בעקבות הפשרת הקרקע או קידומה לקראת הפשרה, ו/או עם ההגעה לשלב הבנייה, תוך השגת נכס מוזל בעשרות אחוזים ביחס למחיר השוק.

פרויקט רמת השניים – יקנעם מגורים מהווה הרחבה של שכונת הווילות היוקרתית "גבעת הכלניות". הוא מצוי במיקום פנטסטי: בסמיכות לעמק השלום ובקו ראשון לשמורת הטבע המקומית, וכן דקות ספורות ממתחם ביג ומפארק התעשייה של יקנעם.

הקרקע הופשרה לבנייה בשנת 2016, ועברה שינוי ייעוד מחקלאית למגורים במסגרת תכנית מתאר כוללנית אשר קבעה הוראות להכנת תכניות מפורטות לשטח המתחם, לרבות טבלאות איחוד וחלוקה. כיום התוכנית המפורטת מצויה בשלבי הכנה  מתקדמים, כשלאחר אישורה ניתן יהיה להוציא היתר בנייה. יוזם התוכנית הוא משרד הבינוי והשיכון והיא זוכה לתמיכת הרשות המקומית.

קבוצת לי מרשל, השומרת לעצמה חלקים גדולים של עתודות קרקע במתחם, אחראית על קידום וניהול הפרויקט מתחילתו ועד סופו, לרבות בשלבי התכנון, הרישוי והביצוע.


סטטוס: בשלבי הפשרה מתקדמים
מיקום: רמת השניים, יקנעם
מה בוצע: יזמות
תאריך: 28.08.19


מי אנחנו

קבוצת לי מרשל היא חברת יזמות ובנייה המשביחה קרקעות למגורים, תעשייה, מלונאות ומסחר. לקבוצה חברת ביצוע בעלת סיווג קבלני ג'5 – הסיווג הגבוה ביותר – עובדה המקנה לה יכולות ביצוע גבוהות ומייתרת את התלות בגורמים שלישיים. ניסיונה הרב ועומק הבנתה את עולם הנדל"ן על כל היבטיו מעניקים ללי מרשל יתרונות משמעותיים בכל שלבי הפעילות – ייזום, רכישה, השבחה, תכנון ומימון, ולבסוף גם בשלבי הביצוע והשיווק. היקפי הפעילות של החברה מצויים בצמיחה מתמדת.

0
שנות ניסיון
0
פרויקטים פעילים
0
משקיעים מרוצים
0
מ"ר פעילים

קורס דיגיטלי בנושא יזמות והשקעות בחינם

כל סודות היזמים בקורס ממוקד ופרקטי

מלאו את פרטיכם למטה ותוך מס' דקות ישלח אליכם פרטי הגישה לקורס >

לצ'אט לחץ כאן
צריך עזרה?
היי 👋
צריך עזרה?
צוות לי מרשל כאן לשירותך
דילוג לתוכן