פרויקט שער הגלבוע

הקמת מרכז סחר ותעסוקה בפארק גלבוע הצומח

השקעה בהקמת בניין משרדים ייחודי בכניסה למתחם העסקים, הסחר וההייטק הצומח של הגלבוע. זכויות הבניה במיזם כוללות בניית קומת מסחר בשטח כולל של 2,200 מ“ר ושתי קומות של משרדים ותעשייה עתירת ידע. זכויות הבנייה כוללות גם בניית תחנת דלק, שתשרת את באי המקום.

אטרקטיביות ההשקעה בפרויקט נובעת בין היתר מהמיקום האסטרטגי שלו, שצפוי להפוך אותו למוקד משיכה מרכזי: מצד אחד הפרויקט יבנה בקרבת צירי תנועה מרכזיים כגון מחלף עירון בכביש 6, כביש הסרגל, מעבר הגבול עם ירדן ותחנת רכבת העמק. מצד שני אין ברדיוס של 8 ק”מ עוד מרכז מסחרי, שמאפשר כיום לבאי האזור להזמין ארוחה או אפילו לשבת לכוס קפה ללא נסיעה ממושכת.

לצד התנועה הערה הצפויה מצד הקהל הרחב, הפרויקט יהווה מוקד משיכה גם עבור עובדי החברות שיפעלו במקום: קומות המשרדים יאוכלסו ע”י חברות ביו-טק, תעשייה קלה וסטארטאפים, שביחד עם אלפי המועסקים בפארק הצומח יזרימו תנועה קבועה למרכז המסחרי. שיוכו של הפארק לאזור פיתוח א’ המקנה מענקים והטבות מס לחברות, צפוי להזרים אליו חברות נוספות.

השקעה החל מ- 300,000 ₪

ההשקעה מתבצעת באמצעות מודל ההשקעה המשותפת, במסגרתו חברת לי מרשל בונה את הפרויקט, משקיעה מכספה את רוב ההון הדרוש ומזמינה אתכם להשתתף בהשקעה.

בואו לבנות איתנו