להשקיע בלי להזיע,
באמצעות מודל ההשקעה המשותפת

חברת לי מרשל בונה פרויקטי נדל”ן ברחבי הארץ, משקיעה בהם את רוב ההון העצמי הדרוש ומאפשרת לכם לקחת חלק בהשקעה ללא סיכונים מיותרים.

לרכישת נכס להשקעה בארץ יש יתרונות ברורים, אך ההשקעה הכספית הגבוהה מהווה חסם עבור משקיעים רבים. בעקבות מחירם הנגיש יחסית של השקעות נדל”ן בחו”ל, בשנים האחרונות גוברת המודעות להשקעה באפיק זה.

הבעיה מתחילה כאשר ההשקעה בחו”ל מתבצעת ע”י גורם מתווך, המחבר בינכם לבין יזם לא מוכר שבונה במרחק אלפי קילומטרים מכם. מה ידוע לכם על הפרויקט ועל מידת רווחיותו? מיהו היזם בחו”ל והאם אפשר לסמוך עליו? מה אם הוא פתאום יעלם?

לא חייבים לחיות עם החששות וסימני השאלה.

להשקיע בביטחון באמצעות מודל ההשקעה המשותפת

השקעת נדל”ן באמצעות גורמי תיווך כרוכה בלא מעט חששות וסימני שאלה. חברת לי מרשל מוציאה אותם מהמשוואה, ומאפשרת לכם להשקיע בפרויקטים שהיא בעצמה בונה ללא גורמים מתווכים.

במסגרת מודל ההשקעה המשותפת, חברת לי מרשל בונה פרויקטי נדל”ן למסחר ולמגורים בישראל, משקיעה בכל פרויקט את רוב ההשקעה מההון העצמי שלה ומאפשרת לכם להשתתף בפרויקט בהשקעה של 150,000 ₪ או יותר.

כאשר אתם משקיעים בפרויקטים שלנו, אתם יודעים לאן הולך הכסף שלכם: לחברה עם ניסיון מוכח, שבונה במשך יותר מעשור פרויקטי נדל”ן בכל רחבי הארץ (קישור לדף הפרויקטים). העובדה שאנחנו גם החברה היזמית שבונה את הפרויקט וגם משקיעה בו את רוב ההון הנדרש, היא העדות הטובה ביותר לכך שאנחנו בטוחים בהצלחתו ועושים הכול כדי לקדם אותו.

מהם יתרונות המודל עבורכם?

  • הזדמנות להשקיע בנדל"ן גם בסכומים לא גבוהים
  • מיצוי הזדמנויות – השקעה בשלב היזמות, כאשר פוטנציאל התשואה מרבי
  • השקעה בנדל"ן כחול-לבן – כולל אפשרות לעקוב מקרוב אחר הפרויקט
  • הגדלת פוטנציאל ההשקעה – בזכות המודל, אתם יכולים להיות בטוחים שנעשה כל מאמץ למען הצלחת הפרויקט
  • שקיפות מלאה – כולל קבלת עדכונים שוטפים אודות הפרויקט
  • מקסימום ביטחון – השקעה בפרויקטים של חברה יזמית מנוסה, עם תוצאות מוכחות בשטח
  • מנגנון הגנה למשקיע: אפשרות יציאה בכל שלב

לאיתור הזדמנויות השקעה: