יזם פינוי בינוי – התחדשות עירונית

פינוי בינוי הוא אחד המסלולים המובילים של התחדשות עירונית, במסגרתו ניתן לבנות מתחם מגורים משודרג במקומו של מתחם מגורים קיים. במסגרת פינוי בינוי, יזמי בנייה מתבקשים להוסיף שלל שדרוגים לשכונת מגורים כגון בניית מוסדות חינוך, פנאי ותרבות, סלילת כבישים ועוד. 

לאחר שמגיעים בעלי בתים ויזמי בנייה להסכם פינוי בינוי, נהרסים בנייני השכונה באופן מדורג ונבנים מחדש עם שלל פינוקים ושדרוגים כגון חדרים נוספים, מעלית, ממ”ד ועוד. בנוסף, השכונה כולה עוברת “מתיחת פנים” במסגרתה מתווספים שטחים ירוקים, גני שעשועים וחניונים תת-קרקעיים לשכונה. לאורך משך הפרויקט נהנים הדיירים מכיסוי מלא של שכ”ד מאפשר ליזמי בנייה ותושבים להיכנס להסכם במסגרתו נהרסת שכונת מגורים או שורת בניינים ובמקומה נבנית שכונה חדשה וטובה יותר. בעלי הבתים נהנים מכיסוי השכירות שלהם ומעליית ערך ביתם לאחר הפרויקט, והיזם מקבל לרשוץו את כל הבתים העודפים שנבנים מעבר לכמות בעלי הבתים בשכונה.

למה פינוי בינוי כל כך משתלם עבור כל המעורבים?

פינוי בינוי מאפשר ליזמי בנייה ובעלי בתים להנות ממפגש אינטרסים ולהרוויח כל אחד בתחומו:

בעלי בתים נהנים משכונה חדשה, בטוחה וירוקה יותר ומבתים גדולים בעלי ערך גבוה יותר. למען האמת, לבד מחוסר הנוחות של שנות הבנייה עצמם עם מעבר הדירה ורעשי הבנייה, בעלי בתים יוצאים מורווחים מכל צד בעסקרה הזאת: הם לא צריכים להשקיע שקל, הם מרוויחים עליית ערך משמעותית, ותנאי החיים שלהם משתפרים פלאים.

יזמי בניה שמחים להוסיף שלל שדרוגים לשכונה החדשה בזכות התמריץ הברור שמספקת הממשלה לתכניות פינוי בינוי: כל בית שנבנה מעבר למספר הבתים השייכים לבעלי הבתים בשכונה שייך ליזמים והם יכולים למכור אותו ברווח.

השקעה בפרויקט פינוי בינוי

השקעה בפרויקט פינוי בינוי נחשבת השקעה בטוחה בעלת אחוזי תשואה גבוהים. פרויקטים של פינוי בינוי מאפשרים ליזמי בנייה להסיף עשרות בתים לשכונה באזורי ביקוש וכך לספק למשקיעים ערך רב בתמורה להשקעתם. בנוסף, פרויקטים של פינוי – בינוי נהנים מליווי בנקאי צמוד הבודקים את היציבות הכלכלית ויכולת ההחזר של היזם, מה שמהווה רשת ביטחון נוספת עבור משקיעים ודיירים כאחד.

עמודים רלוונטים
קרקעות לבנייה
קרקעות לבנייה

קרקעות לבנייה – קרקעות מופשרות לבנייה אנו משווקים קרקעות מופשרות לבניה בשלבים מתקדמים לפני אישור תוכנית מפורטת אשר מכוחן ניתן להוציא היתרי בניה. רכישת קרקעות

קרא עוד »
קרקעות להשקעה
קרקעות להשקעה

קרקעות להשקעה – כל מה שצריך לדעת כיצד ניתן להרוויח מקרקעות להשקעה? האם השקעה בקרקעות רווחית יותר מהשקעה בנכסים? ומי מטפל בהפשרת הקרקע לבנייה והשגת

קרא עוד »
יזם פינוי בינוי התחדשות עירונית
יזם פינוי בינוי

יזם פינוי בינוי – התחדשות עירונית פינוי בינוי הוא אחד המסלולים המובילים של התחדשות עירונית, במסגרתו ניתן לבנות מתחם מגורים משודרג במקומו של מתחם מגורים

קרא עוד »