מיזמי התחדשות עירונית נועדו לחדש מתחמי מגורים ותיקים בערים, ובכך להשיג שלוש מטרות עיקריות: שיפור בטיחות המבנים והתאמת סטנדרט הבנייה למאה ה-21; הגדלת היצע הדיור אל מול הגידול הדמוגרפי והביקוש הגובר למגורים במרכזי הערים; ושדרוג איכות החיים והמגורים של תושבי הערים.

קבוצת לי מרשל היא מחלוצות ההתחדשות העירונית בישראל, ומאחוריה ניסיון רב בתחום. איתנותה הפיננסית של הקבוצה, המגובה באמון מצד המוסדות הפיננסים המלווים אותה, וכן עובדת היותה חברה יזמית וקבלנית כאחד, מקנות לה יתרון משמעותי הן בשלב תכנון הפרויקטים וקידומם, והן בשלב הבנייה.

במהלך השנה האחרונה הקבוצה מקדמת יחד עם חברת ב.ס.ר פרויקט התחדשות עירונית בקריית שרת שבחולון המתוכנן להניב מעל 1,800 יחדות דיור.

המתחם יכלול שני מרכזים עירוניים, שטחי מסחר, מבני ציבור הסמוכים לשני תחנות רכבת מטרו המתוכננים במקום

הפרויקט מצוי באזור אסטרטגי בחולון – בסמיכות לכביש 4,  צמוד לפארק פרס ומרכזי תעסוקה רבים

 

מי אנחנו

קבוצת לי מרשל היא חברת יזמות ובנייה המשביחה קרקעות למגורים, תעשייה, מלונאות ומסחר. לקבוצה חברת ביצוע בעלת סיווג קבלני ג'5 – הסיווג הגבוה ביותר – עובדה המקנה לה יכולות ביצוע גבוהות ומייתרת את התלות בגורמים שלישיים. ניסיונה הרב ועומק הבנתה את עולם הנדל"ן על כל היבטיו מעניקים ללי מרשל יתרונות משמעותיים בכל שלבי הפעילות – ייזום, רכישה, השבחה, תכנון ומימון, ולבסוף גם בשלבי הביצוע והשיווק. היקפי הפעילות של החברה מצויים בצמיחה מתמדת.

0
שנות ניסיון
0
פרויקטים פעילים
0
משקיעים מרוצים
0
מ"ר פעילים

קורס דיגיטלי בנושא יזמות והשקעות בחינם

כל סודות היזמים בקורס ממוקד ופרקטי

מלאו את פרטיכם למטה ותוך מס' דקות ישלח אליכם פרטי הגישה לקורס >

לצ'אט לחץ כאן
צריך עזרה?
היי 👋
צריך עזרה?
צוות לי מרשל כאן לשירותך
דילוג לתוכן