השקעות נדל”ן בארץ – הזדמנוית השקעה בישראל

מחפשים היכן להחנות את הכסף שלכם בשנים הקרובות, בהשקעה בטוחה בעלת פוטנציאל תשואה גבוה? 

השקעה בנדל”ן בישראל נחשבת השקעה סולידית ורווחית, עם עלייה נאה במחיר הדירות שהתחילה בשנת 2007, המשיכה למרות משבר כלכלי עולמי(!!) בשוק הדיור ב-2008-9 והביאה לעליה של כ-100% בממוצע במחירי הדירות בישראל בפחות מ-15 שנים. 

השקעות נדל”ן בארץ במסגרת תוכניות ההשקעה של לי מרשל מאפשרות למשקיעים ישראלים לקבל חשיפה לשוק הנדל”ן הישראלי בהשקעה נמוכה של מאות אלפי שקלים בלבד ללא משכנתא או מינוף נוסף. 

השקעות נדל”ן בארץ – הזדמנות מצוינת למשקיע הסולידי

אם אתם צופים באינפלציה שוחקת בכח הקנייה שלכם ויש לכם כמה מאות אלפי שקלים ששוכבים בבנק, סביר להניח שחשבתם לא פעם כיצד הכי טוב להשקיע את הכסף שלכם. השקעה בשוק ההון הישראלי? השקעה בשוק ההון האמריקאי? השקעות נדל”ן בחו”ל? השקעות נדל”ן בארץ? 

לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה: הבורסה הישראלית אולי זולה עכשיו, אבל לא בטוח שהיא תתאושש בקלות ממשבר ובכל מקרה, מס רווח הון גבוה של 25% פוגע באופן משמעותי בתשואה מהשקעה בבורסה בכלל ובבורסה הישראלית בפרט. עמלות קנייה ומכירה של ניירות ערך, קושי בחשיפה לשווקי חוץ וערך דולר יורד פוגע בתשואה של ההשקעה בשוק האמריקאי, וכן בסיכוי ששוק הייצוא בישראל יתאושש מהמשבר במהירות. ולבסוף, השקעות נדל”ן בחו”ל דורשות התנהלות אל מול מערכת זרה ולא מוכרת, וכן אמון במנהלי נכסים שיבטיחו תפוסה מלאה. משקיעי ישראל מוכנים לאלטרנטיבה טובה יותר.

השקעות נדל”ן בארץ – רווח מכל כיוון

החזקת נכס נדל”ן מניב מאפשרת למשקיעים להנות משלושה מקורות הכנסה / רווח במקביל. זוהי אחת הסיבות שכמה מעשירי העולם המפורסמים ביותר מחזיקים את מרבית הונם בנכסי נדל”ן:

  1. הכנסות משכירות – הכנסה חודשית קבועה המכסה את ערך ההשקעה בתוך כמה עשרות שנים בלבד
  2. עליית מחירי הדיור – העלייה במחירי הדיור מאפשרת לבעלי נכס לעשות “אקזיט” לאחר עליית ערך הנכס
  3. משכנתא בתנאים נוחים – בעלי נכס נדל”ן יכולים להשתמש בנכס שלהם כמשכון ולמנף את עצמם להשקעות חדשות בריבית הלוואה נמוכה

שוק השקעות הנדל”ן בישראל מציע למשקיעים הזדמנות להחזיק נכס מניב המספק הכנסה קבועה במקביל לעליית ערך הנכס ועליית מחירי השכירות. לקבלת פרטים נוספים על השקעות נדל”ן בארץ צרו איתנו קשר.

עמודים רלוונטים
קרקעות לבנייה
קרקעות לבנייה

קרקעות לבנייה – מכינים לכם את הקרקע אנו משווקים קרקעות מופשרות לבניה בשלבים מתקדמים לפני אישור תוכנית מפורטת אשר מכוחם ניתן להוציא תכניות איחוד וחלוקה.

קרא עוד »
קרקעות להשקעה
קרקעות להשקעה

קרקעות להשקעה – כל מה שצריך לדעת כיצד ניתן להרוויח מקרקעות להשקעה? האם השקעה בקרקעות רווחית יותר מהשקעה בנכסים? ומי מטפל בהפשרת הקרקע לבנייה והשגת

קרא עוד »
יזם פינוי בינוי
יזם פינוי בינוי

יזם פינוי בינוי – התחדשות עירונית פינוי בינוי הוא אחד המסלולים המובילים של התחדשות עירונית, במסגרתו ניתן לבנות מתחם מגורים משודרג במקומו של מתחם מגורים

קרא עוד »