השקעות נדל”ן בארץ – הזדמנוית השקעה בישראל

מחפשים היכן להחנות את הכסף שלכם בשנים הקרובות, בהשקעה בטוחה בעלת פוטנציאל תשואה גבוה? 

השקעה בנדל”ן בישראל נחשבת השקעה סולידית ורווחית, עם עלייה נאה במחיר הדירות שהתחילה בשנת 2007, המשיכה למרות משבר כלכלי עולמי(!!) בשוק הדיור ב-2008-9 והביאה לעליה של כ-100% בממוצע במחירי הדירות בישראל בפחות מ-15 שנים. 

השקעות נדל”ן בארץ במסגרת תוכניות ההשקעה של לי מרשל מאפשרות למשקיעים ישראלים לקבל חשיפה לשוק הנדל”ן הישראלי בהשקעה נמוכה של מאות אלפי שקלים בלבד ללא משכנתא או מינוף נוסף. 

השקעות נדל”ן בארץ – הזדמנות מצוינת למשקיע הסולידי

אם אתם צופים באינפלציה שוחקת בכח הקנייה שלכם ויש לכם כמה מאות אלפי שקלים ששוכבים בבנק, סביר להניח שחשבתם לא פעם כיצד הכי טוב להשקיע את הכסף שלכם. השקעה בשוק ההון הישראלי?
נדלן להשקעה בשוק ההון האמריקאי? השקעות נדל”ן בחו”ל? השקעות נדל”ן בארץ? 

לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה: הבורסה הישראלית אולי זולה עכשיו, אבל לא בטוח שהיא תתאושש בקלות ממשבר ובכל מקרה, מס רווח הון גבוה של 25% פוגע באופן משמעותי בתשואה מהשקעה בבורסה בכלל ובבורסה הישראלית בפרט. עמלות קנייה ומכירה של ניירות ערך, קושי בחשיפה לשווקי חוץ וערך דולר יורד פוגע בתשואה של ההשקעה בשוק האמריקאי, וכן בסיכוי ששוק הייצוא בישראל יתאושש מהמשבר במהירות. ולבסוף, השקעות נדל”ן בחו”ל דורשות התנהלות אל מול מערכת זרה ולא מוכרת, וכן אמון במנהלי נכסים שיבטיחו תפוסה מלאה. משקיעי ישראל מוכנים לאלטרנטיבה טובה יותר.

השקעות נדל”ן בארץ – רווח מכל כיוון

החזקת נכס נדל”ן מניב מאפשרת למשקיעים להנות משלושה מקורות הכנסה / רווח במקביל. זוהי אחת הסיבות שכמה מעשירי העולם המפורסמים ביותר מחזיקים את מרבית הונם בנכסי נדל”ן:

  1. הכנסות משכירות – הכנסה חודשית קבועה המכסה את ערך ההשקעה בתוך כמה עשרות שנים בלבד
  2. עליית מחירי הדיור – העלייה במחירי הדיור מאפשרת לבעלי נכס לעשות “אקזיט” לאחר עליית ערך הנכס
  3. משכנתא בתנאים נוחים – בעלי נכס נדל”ן יכולים להשתמש בנכס שלהם כמשכון ולמנף את עצמם להשקעות חדשות בריבית הלוואה נמוכה

השקעות נדלן בארץ – מדוע זה כדאי?

קיבלתם ירושה מההורים ואתם נמצאים בנקודה שבה עליכם להחליט מה לעשות בה? או שאולי השתחרר לכם סכום כסף משמעותי ואתם רוצים להשקיע אותו? אם כך, ברור מדוע האפשרות של השקעות נדלן בארץ באה בחשבון מבחינתכם. זה נכון שהיום העולם נראה יותר קטן ונגיש מאשר בעבר, מה שמסביר מדוע לא מעט אנשים גם בוחרים להשקיע בחו”ל, אך מצד שני, אין ספק שהשקעות נדלן בארץ יכולות להיות נוחות פי כמה. לכן, בין אם אתם חושבים על השקעה קטנה ובין אם אתם רוצים להיכנס להשקעה גדולה במיוחד, שווה לבדוק באיזו אופציה אתם בוחרים.

כל היתרונות של השקעות נדלן בארץ

אם ננסה להשוות בין השקעות נדלן בארץ ובין השקעות בחו”ל, אנחנו נראה שההשקעות בארץ בכל זאת מתאימות יותר לרוב הישראלים. ראשית, מדובר על השקעות ועסקאות שמתנהלות בשפה שלכם, מה שאומר שלא תזדקקו לשירותי תרגומים ותבינו הכול לבד. שנית, כמעט תמיד ערך הנדל”ן בישראל עולה, מה שאומר שאפילו אם תשקיעו מעט, תוכלו להרוויח מכך הרבה בעתיד. בנוסף, מי לא היה רוצה שיהיה לו נכס בארץ הקודש? לכן שווה לחשוב על העניין הזה בחיוב. זה בכלל לא משנה אם אתם רוצים לקנות דירה גדולה להשקעה או משרד קטן, כי כל מקרה, אם תעשו את זה נכון, תרוויחו לא מעט בעתיד.

איך לבחור נכס מוצלח להשקעה?

זו שאלה שצריך לתת עליה את הדעת בין אם אתם חושבים על השקעות נדלן בארץ ובין אם מעניינות אתכם יותר השקעות נדל”ן בחו”ל. לא קל לבחור נכסים מניבים ונכסים שיש להם פוטנציאל רווח יותר גדול, כך שטוב תעשו אם תפנו אל המומחים. אנשי הנדל”ן הטובים ביותר בישראל ישמחו להיפגש אתכם, להבין במה דברים אמורים ולעזור לכם לבחור את הנכס הנכון עבורכם. אומנם זה נכון שהשקעות נדל”ן הינו לטווח ארוך ולא ממחר בבוקר תתחילו ליהנות מפירות ההשקעה, אך אתם תראו שזה משתלם ביותר. בחרו את הנכס הנכון לכם, השקיעו ואין ספק שלא תצטערו על כך בעוד כמה שנים.

שוק השקעות הנדל”ן בישראל מציע למשקיעים הזדמנות להחזיק נכס מניב המספק הכנסה קבועה במקביל לעליית ערך הנכס ועליית מחירי השכירות. לקבלת פרטים נוספים על השקעות נדל”ן בארץ צרו איתנו קשר.

השקעות נדלן בארץ – להשקיע נכון בזמן הנכון

תחום ההשקעות המבוקש ביותר כיום הוא השקעות נדל”ן, בפרט השקעות נדל”ן בארץ. הביקוש הגבוה לנדל”ן למגורים הופך ענף זה לרווחי במיוחד במידה ומשקיעים באופן נכון וכמובן – בקרקע שעתיד להיבנות עליה נכס מניב. יחד עם הרווחיות קיימים גם סיכונים, ואמנם כל אחד עם כסף ביד יכול להשקיע בנדל”ן אך לא כל אחד יכול להגיע להצלחה ולתשואה גבוהה. כך תעשו זאת נכון

מדוע השקעות בארץ כל כך מבוקשות?

עולם הנדל”ן הישראלי מלא באתגרים, שרובם נובעים מהמחסור בקרקע זמינה ובעובדה שרשות מקרקעי ישראל מפשירה קרקעות במשורה וגופי תכנון מסוימים לא ממהרים לאשר תכניות לבנייה. עם זאת, ישנם לשוק הנדל”ן יתרונות רבים שהופכים השקעות בארץ למבוקשות במיוחד.

היתרון הגדול בשוק הנדל”ן בארץ הוא הקלות היחסית במציאת נכסים הנמצאים באזורי ביקוש ועתידים להעלות את ערכם. עם זאת, גם במידה ומצאתם את הנכס מתאים לכם יש לבנות תכנית כלכלית בת קיימא שתתאים למצב הכלכלי הנוכחי שלכם וליכולות שלכם.

כך ניהול נכון יסייע לכם ברכישה

מחירי הנדל”ן בישראל הם גבוהים ביחס לעולם המערבי – זוהי עובדה ידועה שקשה לערער עליה. עם זאת, בכל זאת ניתן למצוא נכסים להשקעה בתנאים אטרקטיביים. לשם כך יש לתכנן באופן מפורט כל שלב ושלב בתהליך ההשקעה, כולל העלויות השונות והמקורות התקציביים הזמינים לכם. תכנון חכם חייב לכלול התייחסות תקציבית לכל עניין – מלבד העלות של הנכס, כמה נצטרך להשקיע בשיפוצים? על מה אפשר לחסוך ועל מה אי אפשר? מהו שיעור היטל ההשבחה ברשות המקומית בה רוכשים את הנכס?

נסו לחשוב כמו שוכר

בסופו של דבר אתם כמשקיעים סוג של בעלי עסק ויש לכם לקוחות – השוכרים. כדי שתוכלו לקבל דמי שכירות כמה שיותר גבוהים יש להיכנס לראש שלהם ולחשוב מה ימשוך אותם לבחור בנכס שלכם ולהיות מוכנים לשלם דמי שכירות גבוהים.

ישנם דברים החשובים לשוכרים עסקיים מול דברים שחשובים למגורים. רנטה לעסקים תהיה גבוהה יותר במקום נגיש, בו ישנם עסקים נוספים ונגישות לשירותים חשובים. במידה ומדובר במגורים, יש לחשוב על הרכיבים שהופכים שכונת מגורים לאטרקטיבית: רמת השירותים מהעירייה, תחושת הביטחון, נגישות לחנויות ועסקים וכדומה.

עמודים רלוונטים
קרקעות לבנייה
קרקעות לבנייה

קרקעות לבנייה – קרקעות מופשרות לבנייה אנו משווקים קרקעות מופשרות לבניה בשלבים מתקדמים לפני אישור תוכנית מפורטת אשר מכוחן ניתן להוציא היתרי בניה. רכישת קרקעות

קרא עוד »
קרקעות להשקעה
קרקעות להשקעה

קרקעות להשקעה – כל מה שצריך לדעת כיצד ניתן להרוויח מקרקעות להשקעה? האם השקעה בקרקעות רווחית יותר מהשקעה בנכסים? ומי מטפל בהפשרת הקרקע לבנייה והשגת

קרא עוד »
יזם פינוי בינוי התחדשות עירונית
יזם פינוי בינוי

יזם פינוי בינוי – התחדשות עירונית פינוי בינוי הוא אחד המסלולים המובילים של התחדשות עירונית, במסגרתו ניתן לבנות מתחם מגורים משודרג במקומו של מתחם מגורים

קרא עוד »