השקעות נדל”ן בארץ – הזדמנוית השקעה בישראל

מחפשים היכן להחנות את הכסף שלכם בשנים הקרובות, בהשקעה בטוחה בעלת פוטנציאל תשואה גבוה? 

השקעה בנדל”ן בישראל נחשבת השקעה סולידית ורווחית, עם עלייה נאה במחיר הדירות שהתחילה בשנת 2007, המשיכה למרות משבר כלכלי עולמי(!!) בשוק הדיור ב-2008-9 והביאה לעליה של כ-100% בממוצע במחירי הדירות בישראל בפחות מ-15 שנים. 

השקעות נדל”ן בארץ במסגרת תוכניות ההשקעה של לי מרשל מאפשרות למשקיעים ישראלים לקבל חשיפה לשוק הנדל”ן הישראלי בהשקעה נמוכה של מאות אלפי שקלים בלבד ללא משכנתא או מינוף נוסף. 

השקעות נדל”ן בארץ – הזדמנות מצוינת למשקיע הסולידי

אם אתם צופים באינפלציה שוחקת בכח הקנייה שלכם ויש לכם כמה מאות אלפי שקלים ששוכבים בבנק, סביר להניח שחשבתם לא פעם כיצד הכי טוב להשקיע את הכסף שלכם. השקעה בשוק ההון הישראלי? השקעה בשוק ההון האמריקאי? השקעות נדל”ן בחו”ל? השקעות נדל”ן בארץ? 

לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה: הבורסה הישראלית אולי זולה עכשיו, אבל לא בטוח שהיא תתאושש בקלות ממשבר ובכל מקרה, מס רווח הון גבוה של 25% פוגע באופן משמעותי בתשואה מהשקעה בבורסה בכלל ובבורסה הישראלית בפרט. עמלות קנייה ומכירה של ניירות ערך, קושי בחשיפה לשווקי חוץ וערך דולר יורד פוגע בתשואה של ההשקעה בשוק האמריקאי, וכן בסיכוי ששוק הייצוא בישראל יתאושש מהמשבר במהירות. ולבסוף, השקעות נדל”ן בחו”ל דורשות התנהלות אל מול מערכת זרה ולא מוכרת, וכן אמון במנהלי נכסים שיבטיחו תפוסה מלאה. משקיעי ישראל מוכנים לאלטרנטיבה טובה יותר.

השקעות נדל”ן בארץ – רווח מכל כיוון

החזקת נכס נדל”ן מניב מאפשרת למשקיעים להנות משלושה מקורות הכנסה / רווח במקביל. זוהי אחת הסיבות שכמה מעשירי העולם המפורסמים ביותר מחזיקים את מרבית הונם בנכסי נדל”ן:

  1. הכנסות משכירות – הכנסה חודשית קבועה המכסה את ערך ההשקעה בתוך כמה עשרות שנים בלבד
  2. עליית מחירי הדיור – העלייה במחירי הדיור מאפשרת לבעלי נכס לעשות “אקזיט” לאחר עליית ערך הנכס
  3. משכנתא בתנאים נוחים – בעלי נכס נדל”ן יכולים להשתמש בנכס שלהם כמשכון ולמנף את עצמם להשקעות חדשות בריבית הלוואה נמוכה

השקעות נדלן בארץ – מדוע זה כדאי?

קיבלתם ירושה מההורים ואתם נמצאים בנקודה שבה עליכם להחליט מה לעשות בה? או שאולי השתחרר לכם סכום כסף משמעותי ואתם רוצים להשקיע אותו? אם כך, ברור מדוע האפשרות של השקעות נדלן בארץ באה בחשבון מבחינתכם. זה נכון שהיום העולם נראה יותר קטן ונגיש מאשר בעבר, מה שמסביר מדוע לא מעט אנשים גם בוחרים להשקיע בחו”ל, אך מצד שני, אין ספק שהשקעות נדלן בארץ יכולות להיות נוחות פי כמה. לכן, בין אם אתם חושבים על השקעה קטנה ובין אם אתם רוצים להיכנס להשקעה גדולה במיוחד, שווה לבדוק באיזו אופציה אתם בוחרים.

כל היתרונות של השקעות נדלן בארץ

אם ננסה להשוות בין השקעות נדלן בארץ ובין השקעות בחו”ל, אנחנו נראה שההשקעות בארץ בכל זאת מתאימות יותר לרוב הישראלים. ראשית, מדובר על השקעות ועסקאות שמתנהלות בשפה שלכם, מה שאומר שלא תזדקקו לשירותי תרגומים ותבינו הכול לבד. שנית, כמעט תמיד ערך הנדל”ן בישראל עולה, מה שאומר שאפילו אם תשקיעו מעט, תוכלו להרוויח מכך הרבה בעתיד. בנוסף, מי לא היה רוצה שיהיה לו נכס בארץ הקודש? לכן שווה לחשוב על העניין הזה בחיוב. זה בכלל לא משנה אם אתם רוצים לקנות דירה גדולה להשקעה או משרד קטן, כי כל מקרה, אם תעשו את זה נכון, תרוויחו לא מעט בעתיד.

איך לבחור נכס מוצלח להשקעה?

זו שאלה שצריך לתת עליה את הדעת בין אם אתם חושבים על השקעות נדלן בארץ ובין אם מעניינות אתכם יותר השקעות נדל”ן בחו”ל. לא קל לבחור נכסים מניבים ונכסים שיש להם פוטנציאל רווח יותר גדול, כך שטוב תעשו אם תפנו אל המומחים. אנשי הנדל”ן הטובים ביותר בישראל ישמחו להיפגש אתכם, להבין במה דברים אמורים ולעזור לכם לבחור את הנכס הנכון עבורכם. אומנם זה נכון שהשקעות נדל”ן הינו לטווח ארוך ולא ממחר בבוקר תתחילו ליהנות מפירות ההשקעה, אך אתם תראו שזה משתלם ביותר. בחרו את הנכס הנכון לכם, השקיעו ואין ספק שלא תצטערו על כך בעוד כמה שנים.

שוק השקעות הנדל”ן בישראל מציע למשקיעים הזדמנות להחזיק נכס מניב המספק הכנסה קבועה במקביל לעליית ערך הנכס ועליית מחירי השכירות. לקבלת פרטים נוספים על השקעות נדל”ן בארץ צרו איתנו קשר.

עמודים רלוונטים
קרקעות לבנייה
קרקעות לבנייה

קרקעות לבנייה – קרקעות מופשרות לבנייה אנו משווקים קרקעות מופשרות לבניה בשלבים מתקדמים לפני אישור תוכנית מפורטת אשר מכוחן ניתן להוציא היתרי בניה. רכישת קרקעות

קרא עוד »
קרקעות להשקעה
קרקעות להשקעה

קרקעות להשקעה – כל מה שצריך לדעת כיצד ניתן להרוויח מקרקעות להשקעה? האם השקעה בקרקעות רווחית יותר מהשקעה בנכסים? ומי מטפל בהפשרת הקרקע לבנייה והשגת

קרא עוד »
יזם פינוי בינוי
יזם פינוי בינוי

יזם פינוי בינוי – התחדשות עירונית פינוי בינוי הוא אחד המסלולים המובילים של התחדשות עירונית, במסגרתו ניתן לבנות מתחם מגורים משודרג במקומו של מתחם מגורים

קרא עוד »