משקיעים מספרים:

"אני כבר מעל 5 שנים משקיע עם "לי מרשל". אחת הסיבות העיקריות היא בגלל המקצועיות. "לי מרשל" לימדו אותי רבות על נושא הנדל”ן והם חשפו בפניי הזדמנויות רבות וטובות שלא היתה לי שום דרך אחרת להיחשף אליהן. ובעיקר בגלל היחס האישי והחם משי ומהצוות כולו לאורך כל הדרך. "
אורן גביש
משקיע במיזמים: 'מבואות גלבוע', 'נס ציונה', 'חולון –לי מרשל 1'.
"החלטתי להיכנס כשותף משקיע בחברת 'לי מרשל' גם מבחינת כדאיות העסקה וגם מבחינת הביטחון והאמינות שיצרה אצלי החברה. היום אני יודע שההשקעה עם חברת 'לי מרשל' ושותפיה הייתה אחת מההחלטות הכלכליות המשתלמות ביותר שעשיתי אין לי ספק שאשקיע במיזמים נוספים ביחד עם 'לי מרשל'. "
קובי אהרוני
משקיע במיזם 'בית אלעזרי','שער הגלבוע'.
"אני חושב ש'לי מרשל' היא חברה מאוד מאוד אמינה, עממית, פונה לכל הקהלים. אני חושב שאם יש מקום בטוח לשים בו את הכסף להשקעה זה אצל שי ניסים, אחד האנשים שאני מאוד מעריך בתחום הזה. אני חושב שלכל משקיע בנדל"ן שלא מבין בתחום- 'לי מרשל' זה המקום הבטוח ביותר, הישר והאמין ביותר ואין חשש שהכסף שלך נמצא על קרן הצבי. והחשוב- תמיד יש למי לפנות ולשאול שאלות. זו הסיבה שהשקעתי ביותר מפרויקט אחד. "
אמיר קרסנטי
משקיע במיזמים 'רחובות', 'נס ציונה'.
"הגורם המרכזי שהביא אותי להשקיע זה האדם מאחורי החברה- שי ניסים .שי מעניק לי תחושת ביטחון וזה הכי חשוב. שי מקצוען, אדם נאמן שנותן גם את הביטחון והמקצועיות להשקעה. ב'לי מרשל' יש לי את השקט לעשות השקעה משותפת הכי מצא חן בעיניי שהוא שותף בהשקעות, הוא בעצמו משקיע יחד איתנו ולכן הסיכונים מחושבים, בטוחים יותר."
זהבית בן סימון
משקיעה במיזמים 'רחובות', 'נס ציונה'.
"משפחה לא בוחרים, במשפחה זוכים" אני מרגיש שזכיתי פה במשפחה שלמה. אני סומך על שי והצוות בעיניים עצומות, ליבי רגוע.
בן אהרוני
משקיע במיזם 'חולון'
החברה ושי בפרט עקביים בכל מה שאמר, לא טעה בשום דבר שאמר לי- ובדקתי אותו וכך נוצרה האמינות ביני לבין החברה. עם הצלחות אי אפשר להתווכח.
אורן ולזרי
משקיע במיזם 'מבואות גלבוע'.
אמינות בעיקר. מבחינת הפרויקט היה מאוד אטרקטיבי ומושך. תחושה טוב ה של דאגה ומשפחה.
ראובן טסלר
משקיע במיזמים 'נס ציונה', 'קדימה'.
תחושת האמון, מדובר בחברה איתנה שמאמינה בדרך שלה ואני כמובן מאמין בדרך זו גם כן. יש כתובת לפנות אליה. קשר יומיומי עם הצוות כולו ועם שי בפרט.
חיים צרפתי
משקיע במיזמים רבים כגון: מיזם 'רחובות'.
שני דברים עיקריים גורמים לי להשקיע עם 'לי מרשל'- ידע רב וניסיונו הרב בתחום הנדל"ן של שי והאמינות והיושר של שי והצוות של 'לי מרשל'. אחרי שנכחתי להצלחה במיזם 'חולון' ורווחיו החלטתי להצטרף למיזם נוסף.
מוטי אלדר
משקיע במיזמים 'חולון', 'מבואות גלבוע , 'יקנעם', 'נופר סנטר'.
האמינות ומקצועיות של החברה הם הדברים העיקריים שמובילים אותי להשקיע שוב ושוב עם 'לי מרשל'. הקשר החם לאורך שנים עם שי ניסים יצר אצלי ביטחון כלכלי עתידי.
ג'רי טבח
משקיע במיזמים 'מבואות גלבוע', 'קדימה צורן', 'רחובות'.
החלטתי לשים את כספי יחד עם 'לי מרשל' כי התרשמתי מחברה אמינה ומקצועית שנותנת יחס אישי לאורך כל הדרך. השקעה שהוצעה הייתה ריאלית, אטרקטיבית וטובה.
יעל צדוק
משקיעה במיזם 'חולון'.
בעיניי זה אמינות. לדעתי משדרים אמינות ונוכחתי לדעת ששי והצוות הם אמינים. ערך מוסף, יש עם מי לדבר, פעולות שנעשות מהר. סומך עליהם בעיניים. אין ספק שאני מתכונן לעסקה הבאה עם לי מרשל'.
יגאל ומלי פנהי
משקיעים במיזם 'בית אלעזרי'.