פיודיק עבודות בניין בע"מ, חברה בת בקבוצת לי מרשל, הינה חברת ביצוע לעבודות הנדסיות מורכבות בסיווג ג'5 (בלתי מוגבל) וקבלן מוכר לעבודות ממשלתיות מזה 40 שנה.

המקצועיות הבלתי מתפשרת שמאפיינת את פעילות החברה מיום הקמתה – הכוללת עמידה קנאית בלוחות זמנים ובמסגרות תקציב לצד ניהול פרויקטים בסטנדרטים הגבוהים ביותר – הקנתה לה ברבות השנים מוניטין רב בענפי הבנייה הפרטית והציבורית, לרבות בתחומי המסחר, המלונאות, התעשייה, מגורי היוקרה, התחבורה והתשתיות.

לחברה מערכות המספקות מענה שלם לצורכי הלקוח בכל אחד משלבי הפרויקט – מהתכנון, דרך הבקרה התקציבית והליווי ההנדסי, ועד לביצוע ולבקרת האיכות. כל פרויקט מנוהל על ידי מהנדס ביצוע ומנהל עבודה מוסמך, תוך שימת דגש על רצון הלקוח ועל מאפייניו הייחודיים של הפרויקט.

על לקוחות החברה נמנים בין היתר משרד הבריאות, חברת נתיבי אילון, משרד השיכון, בית החולים איכילוב והמרכזים הרפואיים סוראסקי ותל השומר.

מי אנחנו

קבוצת לי מרשל היא חברת יזמות ובנייה המשביחה קרקעות למגורים, תעשייה, מלונאות ומסחר. לקבוצה חברת ביצוע בעלת סיווג קבלני ג'5 – הסיווג הגבוה ביותר – עובדה המקנה לה יכולות ביצוע גבוהות ומייתרת את התלות בגורמים שלישיים. ניסיונה הרב ועומק הבנתה את עולם הנדל"ן על כל היבטיו מעניקים ללי מרשל יתרונות משמעותיים בכל שלבי הפעילות – ייזום, רכישה, השבחה, תכנון ומימון, ולבסוף גם בשלבי הביצוע והשיווק. היקפי הפעילות של החברה מצויים בצמיחה מתמדת.

0
שנות ניסיון
0
פרויקטים פעילים
0
משקיעים מרוצים
0
מ"ר פעילים

קורס דיגיטלי בנושא יזמות והשקעות בחינם

כל סודות היזמים בקורס ממוקד ופרקטי

מלאו את פרטיכם למטה ותוך מס' דקות ישלח אליכם פרטי הגישה לקורס >

לצ'אט לחץ כאן
צריך עזרה?
היי 👋
צריך עזרה?
צוות לי מרשל כאן לשירותך
דילוג לתוכן