צופים פני עתיד 

חברת לי מרשל היא חברה יזמית עם ניסיון רב שנים. ברזומה של הקבוצה, הנפרש על פני עשרות שנים, פרויקטים רבים שהסתיימו בהצלחה ללא כל מינוף חיצוני. הסטנדרטים הגבוהים שמנחים את פעילות החברה בכל פרויקט, הן בתכנון והן בביצוע, הם הבסיס להצלחה מרובת השנים שלה.

מומחיותה של החברה וליבת פעילותה הן באיתור הזדמנויות להשבחה בקרקעות אופטימליות להשקעה ובהשבחתן באמצעות יזמות וביצוע של פרויקטים גדולים, בתחומי המסחר, המשרדים והמלונאות והדיור. כמו כן החברה פעילה בתחום ההתחדשות העירונית, שם היא משביחה פרויקטים קיימים ומקדמת מיזמי פינוי-בינוי הכוללים מאות בעלי דירות. משלב היזמות התכנון ועד הבנייה ומסירת מפתח. המתחמים בהם לי מרשל פועלת נבחרים בקפידה, על פי ניתוח מעמיק של מאפייני השימוש הקיימים וכן של הצרכים העתידיים שלהם. פרויקטים אלה צפויים להניב אחוזי השבחה גבוהים, מהם ייהנו המשקיעים והלקוחות המצטרפים אלינו בנקודות זמן שונות.

לכל אורכם, כל הפרויקטים של לי מרשל מנוהלים תחת קורת גג אחת – משלב התכנון, דרך הרכישה הניהול והבנייה ועד לשלב השיווק. המשמעות היא שהחברה לא נסמכת אלא על עצמה, באופן שמייעל מאוד את קידום הפרויקטים, חוסך משמעותית בעלויות, מאפשר עמידה בלוחות הזמנים ומעניק מקסימום שקט נפשי למשקיעים.

החברה מקפידה על ניהול קשרי לקוחות ומתן שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ואף זכתה בתעודת אמינות של dun&bradstreet.

בנוסף מנהלת החברה את המכללה לנדל"ן ולעסקים.

חותם אמינות dun & bradstreet

אמינות

בכל פרויקט מקפידה קבוצת לי מרשל לשאת בחלק הארי של ההשקעה, ובכך היא משמרת את זהות האינטרסים בינה לבין המשקיעים המצטרפים אליה.

מוניטין

מאחורי לי מרשל פרויקטים רבים במגוון ענפי נדל"ן שהושלמו בהצלחה, והיא מקדמת השקעות אטרקטיביות נוספות המושכות כל העת משקיעים חדשים.

עצמאות

קבוצת לי מרשל מחזיקה בחברת ביצוע משלה, דבר אשר חוסך משמעותית בעלויות ההשקעה ומייתר כליל את הצורך בהסתמכות על גורמים שלישיים.

גב כלכלי

במהלך כל שנות פעילותה השקיעה קבוצת לי מרשל בעשרות פרויקטים בתחומי המגורים, המסחר, המלונאות והתעשייה – והכל ללא מינוף כספי.

צוות המרצים

לי מרשל השקעות נדל"ן

ד"ר יאיר דוכין

מרצה בכיר

לי מרשל השקעות נדל"ן

מיכאל רביב

מנהל תכנית מימון וכלכלה

לי מרשל השקעות נדל"ן

שי ניסים

מנהל תחום יזמות והשקעות

קורס דיגיטלי בנושא יזמות והשקעות בחינם

כל סודות היזמים בקורס ממוקד ופרקטי

מלאו את פרטיכם למטה ותוך מס' דקות ישלח אליכם פרטי הגישה לקורס >

לצ'אט לחץ כאן
צריך עזרה?
היי 👋
צריך עזרה?
צוות לי מרשל כאן לשירותך
דילוג לתוכן