לי מרשל – אנחנו אוהבים שותפים להצלחה

אנחנו חברה פרטית, שיוזמת ובונה פרויקטים ברחבי הארץ ופועלת כבר יותר מעשר שנים. אנו עוסקים באיתור הזדמנויות, השבחת זכויות ונכסים, פיתוח בניה יזום וניהול של מיזמי נדל”ן למסחר, משרדים ומגורים בישראל, ובקרוב גם במדינות נוספות. על בסיס הניסיון העשיר פיתחנו את מודל ההשקעה המשותפת, שמניב פעם אחר פעם תוצאות מרשימות למשקיעים שלנו. תוצאות שגורמות לרבים מהם לחזור ולהשקיע בפרויקטים נוספים שאנחנו יוזמים.

מה מקור השם לי מרשל

באחד הביקורים בארצות הברית, פגש שי ניסים, מייסד ומנכ”ל החברה, אדם שהיווה עבורו השראה לרוח יזמות אמיצה, המבוססת על הוגנות עסקית. אדם זה חיבר בין האינטרס העסקי לאינטרס הציבורי, וטען שכל הצדדים יכולים להרוויח באמצעות גיבוש מטרות משותפות. לאדם הזה קראו לי מרשל ועל שמו קרויה החברה. נאמנים לדרכו אנחנו משלבים בין יזמות והשקעות בנדל”ן לבין שותפות אמיתית המקבלת ביטוי מרכזי במודל ההשקעה המשותפת.

על שי ניסים, מייסד ומנכ”ל החברה

שי הוא יליד 1968, נשוי ואב לארבעה ילדים. הוא מתגורר בחולון. שי בוגר לימודי מנהל עסקים באונ. הפתוחה וכן קורסים רבים בתחומי ההשקעה בשוק ההון ומסלול הכשרת דירקטורים. מזה שנים רבות הוא מרצה בכיר בתחומי ההשקעות בשוק ההון ובנדל”ן. לפני שהקים את לי מרשל שי היה מנכ”ל מכללת רעננה וכן קבלן מבצע בתחום הבניה במשך כ-15 שנים. “יזמות היא עבורי דרך החשיבה והשקפת העולם שלי” אומר שי, “יזם הוא אדם אמיץ, בעל ספקנות בריאה וחשיבה עצמאית, שנחוש לממש את חזונו. המטרה שלי היא לחלוק את הניסיון ואת הידע שצברתי עם שותפים ולהזמין אותם להצליח ולגדול יחד אתנו”.

לאיתור הזדמנויות השקעה: